I Tura Mistrzostw Koła Spinning - oficjalne wyniki

21-05-2019WIĘCEJ KLIK......

     W dniu 19.05. 2019 odbyła się I Tura Mistrzostw Koła w metodzie spinningowej. Tym razem wyjątkowo spotkaliśmy się o 6:30 w miejscowości Łaszka na rzece Wisła królewiecka. Pomimo odległości, komunii i innych przeciwności osiem osób przybyło na wspólną zabawę. Poranek był ciepły i miało nie padać. Niestety jak zwykle pogody nie można przewidzieć. Warto podkreślić, że do rywalizacji dołączyła Kasia i nasz nowo upieczony Mistrz Koła Juniorów w spławiku Daniel.
Start zawodów o godzinie siódmej. Wszyscy po odprawie ruszyli na wcześniej zaplanowane łowiska. Ja z Mateuszem jak zwykle na końcu i jak zwykle jak najdalej od miejsca startu. Ruszyliśmy szybkim krokiem po drodze mijając praktycznie wszystkich już łowiących. Nie jest dobrze ryby są ale małe i nie za dużo. Więc pomysł by iść jak najdalej tam będą brały... Doszliśmy do mostu, a to prawie trzy kilometry!. Za nami ruszył Olgiert i Damian. Ryby są ale również krótkie. Mateusz złowił miarowego okonia i ruszył po grążelach szukać następnych pasiaków. Ja się kręcę i miotam. Mijam Matiego, ma trzy miarowe i z dwadzieścia krótkich. Cały czas szukam dobrego miejsca. Jest przed jedenastą ja bez miarowej ryby. Znalazłem interesujące miejsce i chytry plan podania małego woblera. Nagle branie i jest okoń 29,50 cm. Ulga nie jestem na zero. Pierwsza myśl są tylko trzeba się dopasować. Łowimy do 12:00, jest za pięć dwunasta mam cztery okonie. Mam jeszcze pięć minut i doławiam jeszcze jednego. Mam Pięć okoni i czasu na dojście do „wagi” piętnaście minut, więc czeka mnie szybki marsz. Po drodze kalkuluję ile ma koleżanka i koledzy. Skoro ryby ruszyły się na koniec zawodów może być różnie. Dochodzę do wagi i …. wyniki poniżej :)

Zawody pomimo Mistrzowskiej rangi jak zwykle przebiegły w miłej atmosferze. Zapraszamy na drugą turę w dniu 30.06.2019 w Nowakowie, więcej w komunikatach o zawodach.
Galeria zdjęć z zawodów na naszym Facebooku zdjęcia z zawodów

Andrzej Pajewski